Loo algus: Miks me tegime Smile Makersi?

Ühel vihmasel nädalavahetusel aprillis 2002 tundis meie firma kaasasutaja end veidi seiklushimuliselt ja astus erootikakauplusesse, et osta vibraator – ta pidi aga tõeliselt pettuma. Miks paistis kõik nõnda maitsetu ja vastumeelne? See tundus naiste suhtes ebaõiglane.
Tegime turuuuringu ja olime tõeliselt üllatunud – Ühendkuningriigis on rohkem naisi, kellel on kodus vibraator, kui majapidamisi, kus on nõudepesumasin. Mujal kasutab 50% naistest vibraatorit ning ülejäänutest kaks kolmandikku soovivad seda proovida. Saime samuti teada, et 80% naistest kogeb tupe kuivuse tõttu seksi ajal valu, kuid alla 4% meeldivad traditsioonilised saadaolevad libestid.
Selgus kaks lihtsat tõsiaja: esmalt, nõudlus seksuaalse heaolu toodete järele on ülemaailmne, ja teiseks, ostlemise keskkond, tootedisain ja kvaliteet olid murettekitavalt ebameeldivad kogu maailmas. Ükski bränd ei rääkinud naistega lugupidavalt.
Otsustasime seda olukorda muuta ning 2013 toodi turule Smile Makers. Selle idee oli lihtne: parim tootekogemus, bränd, mida naised saavad armastada, reklaamitav ja müüdav igapäevases keskkonnas.

 

Meie missioon: normaliseerida naiste seksuaalsuse tajumist

Lugege lisa selle kohta, kuidas me oma missiooni täidame!

 

UURIGE MEIE VIBRAATORITE KOLLEKTSIOONI:

THE FRENCHMAN (PRANTSLANEA)
Eriti paindlik ja nõtke vibreeriv keel – oraalseksi imiteerija

Kas teadsid, et kogu meie keha võib muutuda erogeenseks? The Frenchman on täiuslik abivahend erogeensete tsoonide avastamiseks ja stimuleerimiseks. Õrn ja äärmiselt sile vibreeriv keel endaga mängimiseks või eelmängu intensiivistamiseks’ koos oma partneriga.
Suurus: 14,6 cm x 3 cm

Väike nõuanne:
Enesehellitamise mänguasjana võib seda kasutada oma keha tundlike tsoonide avastamiseks või oraalseksi meelihaaravate tundmuste tekitamiseks.
#1: kõige realistlikuma kogemuse saamiseks kanna veidi kerget libestit vibraatori keele otsale ja hellita end sellega. Proovi ka teisi kiirusi ja pulseerivat režiimi, et kasvatada naudingut ja kogeda uusi tundmusi!
#2: eelmängu juures kasutage vibraatorit üksteise erogeensete tsoonide avastamiseks. Teil on nüüd kaks kätt ja kaks keelt üksteise üllatamiseks ja hellitamiseks!

THE FIREMAN (TULETÕRJUJA)
Intensiivne kliitori vibraator, ainulaadne disain laiemaks stimulatsiooniks

Kas teadsid, et häbememokkade stimulatsioon tekitab rohkem kliitoriorgasme? Fireman tähendab täiesti uut kogemust – ainulaadse disainiga kliitori vibraator laialdasema stimulatsiooni jaoks. Selle ümar ninaots tekitab stimulatsiooni kliitorile, samas kui leegi kuju hellitab ümbritsevaid häbememokkasid. Ideaalne eneserahuldamiseks ja kahekesi kasutamiseks, eelmängu ajaks või suurema naudingu jaoks penetratsioonil.
Suurus: 14 cm x 3 cm

Väike nõuanne:
Toeta ots kliitorile ning leek katab nõnda häbeme piirkonna. Katseta 4 kiiruse ja 2 pulseeriva režiimiga!
#1: kui soovid orgasmi järel minna teisele ringile, siis tõsta vibraatori ots kliitorilt ära, kuid hoia leeki häbememokkadel, et erutust hoida. Kui oled valmis jätkama, toeta ots uuesti kliitorile ja naudi!
#2: võid koos partneriga kasutada seda eelmängu ajal ning meelierutavaks täienduseks penetratsiooniga seksis: kliitori stimuleerimine on ju kohustuslik osa orgasmini jõudmisel. Nii et palu oma partneril järgmine kord kasutada ka Firemani. Lisastimulatsioon võib aidata sul jõuda sinna kiiremini … ja võimsamalt!

THE TENNIS COACH (TENNISE TREENER)
Võimas, ümara peaga G-punkti stimuleerija

Kas teadsid, et G-punkt on tupe laes olev erogeenne tsoon, mille stimuleerimine võib tekitada meeletuid orgasme?
Tennis Coach on ümara peaga ning valmistatud ülipehmest silikoonist, täiuslik seksimänguasi oma G-punkti leidmiseks ja stimuleerimiseks!
Suurus: 14,6 cm x 3 cm

Väike nõuanne:
Kuulus G-punkt on tupe ava lähedal asuv piirkond, kus tupesein puutub kokku kliitori kaarega – sisemine piirkond, kus kaks kumerust kokku puutuvad. Mida enam kliitorit erutada, seda suuremaks ja tundlikumaks see survele muutub.
#1: alusta kliitori välimist osa stimuleerides, vajutades erutuse kasvatamiseks ümara otsaga ja kasutades väikest kiirust.
#2: liiguta vibraatorit enda sees, ümar ots tupe esiseina suunas, et stimuleerida G-punkti. Suurenda kiirust ja hakka proovima pulseerivaid režiime.

THE MILLIONAIRE (MILJONÄR)
Legendaarne vibraator väliseks ja sisemiseks mänguks

Kas teadsid, et üle 50% naistest kasutab vibraatorit? Ning Millionaire sobib täiuslikult sinu seltskonda mõnusa võnke avastamiseks! See legendaarne vibraator oma klassikalise kuju ja paljude oskustega on kasutatav nii sees- kui välispidiselt.
Suurus: 12,8 cm x 3 cm

Väike nõuanne:
The Millionaire on mitmekülgne vibraator kliitori- ja tupeorgasmide mõnu avastamiseks. Selle täiuslik kuju ning pehme silikoon annavad sulle kõige rahuldustpakkuvama kogemuse!
#1: suru alguses vibraatori ümar pea kliitorile
#2: liigu järgmisele tasandile vaginaalse orgasmi imede avastamiseks, mängides kiiruste ja 2 pulseeriva režiimiga. Parima tunnetuse saamiseks kasuta julgelt veidi libestit!

THE SURFER (LAINELAUDUR)
Võimas ja kompaktne kliitori stimuleerija

Kas teadsid, et 70% naistest vajavad orgasmini jõudmiseks kliitori stimulatsiooni? Ning Surfer, mis on võimas ja kompaktne kliitori stimuleerija, on sulle mõnulainete tekitamise ekspert … Selle ümar pea ja väikesed kumerused loovad täiusliku puudutuse ja surve kliitoriorgasmi imede vallapäästmiseks.
Suurus: 9,8 cm x 3 cm

Väike nõuanne:
Suru selle ümara pea väikesed kumerused kliitorile ning liigu järk-järgult väiksemast kiirusest suuremani ning pulseerivasse režiimi.
#1: et teha asja huvitavaks, siis keeruta seda tupe piirkonna ümber õrnalt masseerides, seejärel liigu tagasi kliitori juurde.
#2: diskreetne ja kompaktne Surfer on ideaalne kaaslane stressimaandamiseks reisi olles.


ERAKORDSELT SILE SILIKOON


IGA MEELOULU JAOKS OMA KIIRUS


VAIKNE JA DISKREETNE


100% FTALAADIVABA


100% VEEKINDEL


1 AAA PATAREI:
KUNI 4 TUNDI MÕNU

TÄIELIK KOOSTISOSADE LOETELU:

Valmistatud Jaapanist imporditud tippkvaliteediga silikoonist, mida on suurima sileduse saamiseks krüogeeniliselt töödeldud
Erinevad kiirused ja pulseeriv(ad) režiim(id) oma lemmiku leidmiseks.
Ftalaadivaba – kehale 100% ohutu.
Veekindel, kergesti pestav.
Kestab kaua: AAA patarei, kuni 4 tundi mõnu. Patarei ei kuulu komplekti.

VAATA MEIE SÕBRALIKKU VIDEOT::

AITA MUL VIBRAATORIT VALIDA!


KUIDAS OSTA:
TUTVUGE MEIE VEEPÕHISTE LIBESTITEGA:

GENEROUS GEL
Rikkalik ja luksusliku tekstuuriga geel-libesti penetratsiooniga seksi jaoks

Generous Gel on rikkaliku tekstuuriga geel-libesti, mida võib kasutada siis, kui vajad penetratsiooni puhul erilist pehmust. See aistinguline libesti paneb sind unustama igasuguse ebamugavustunde ning aitab nautida end parimal viisil!
Maht: 30 ml.

Kuidas Kasutada:
Üle 80% naistest on seksi ajal valu tundnud. Generous Gel aitab leevendada valu ning tagab, et seks on ka sinu jaoks puhas õrnus ja nauding!
#1: kanna enne penetratsiooni Generous Gel libestit oma kaaslase ja enda suguelunditele. Seda võib teha nii vaginaalse kui ka anaalse vahekorra puhul.
#2: kui partner kasutab kondoomi, siis lisa paar tilka Generous Gel libestit, et üllatada teda selle lõhnaga.
#3: kui oled rase või sul on menopaus, siis võivad hormonaalsed muutused mõjutada sinu märgumist. Ära karda kasutada libestit, et asja mugavamaks muuta!

STAY SILKY SERUM
Tasakaalustatud vaginaalne libesti enese hellitamiseks ja kahekesi seksimiseks

Õrn veepõhine libesti, millel on tasakaalustatud tekstuur ja 100% ohutu koostis täiendava mugavuse loomiseks vaginaalse stimulatsiooni puhul. Võid kasutada seda üksi koos oma vibraatoriga või partneriga.
Maht: 30 ml.

Kuidas Kasutada:
Stay Silky Serum on väga pehme vaginaalne libesti sinu kõige õrnema naha eest hoolitsemiseks ja selleks, et sa saaksid heale asjale keskenduda!
#1: suurenda lemmikvibraatori libestamisega oma erutust.
#2: kas vajad penetratsiooniga seksi puhul libestilt veidi abi? Või meeldib lihtsalt see, kui kõik on siidiselt sile? Kanna mõni tilk Stay Silky Serum libestit häbeme piirkonnale tupe juures ning partneri peenisele (või kondoomile) enne selle sisenemist, vajadusel lisa seda veel!


VEEPÕHINE,
KERGESTI MAHAPESTAV


VÕIB KASATUDA
KONDOOMIGA


SIIDISELT PEHME TUNNE
KASUTAMISE AJAL JA HILJEM


LOODUSLIK TAIMEEKSTRAKT


PUHTAIM KOOSTIS,
FARMATSEUTILINE KVALITEET


PARABEENIVABA,
LÕHNATU

TÄIELIK KOOSTISAINETE LOETELU:

Karbomeer: paksendaja, mis muudab toote viskoossust. Farmatseutiline kvaliteet (USA), allergeenid puuduvad.
Dikaaliumglütsürrisaat: mittekõrvetav ja põletikuvastane looduslik taimeekstrakt, mida kasutatakse seksuaalvahekorra mehaanilise hõõrdumise vähendamiseks. Seda kasutavad mõned Jaapani ja Prantsuse nahahoolduse luksusbrändid.
Naatriumbensoaat: loodusliku säilitusainena kasutatav sool mikroobide kasvu vältimiseks. Kasutatakse parabeenide asemel, mida tarvitavad paljud teised libestite brändid, kuna parabeenid on USA toidu- ja ravimiameti (FDA) järgi potentsiaalselt ohtlikud (kantserogeensed).
Rafineeritud glütseriin: vees lahustuv sünteetiline aine, mida kasutatakse libesti libedaks muutmiseks. Kasutatakse nahahooldustoodetes naha niiskuse säilitamiseks.
Metüülpropaandiool: vee solubilisaator, mida lisatakse sametise ja siidise tunde loomiseks kasutamise ajal ja pärast kasutamist. See on täiesti uus toode turul, mille oleme valinud selle kõrgeima võimaliku kvaliteedi pärast ja kuna sellel on silikooni eelised (suurem libedus) ilma silikoonita (silikooniga libestid ei sobi seksimänguasjade jaoks). See muudab meie libestid teistest veepõhistest libestitest palju libedamaks ja siidisemaks.

AITA MUL LIBESTIT VALIDA!


KUIDAS OSTA:
US

Your Cart

Close
error: Alert: Content is protected !!