Jakiego rodzaju baterii potrzebuję do uruchomienia mojego osobistego masażera Smile Makers?

Potrzebujesz tylko jednej baterii AAA do Twojego masażera Smile Makers. Jeśli nie jesteś pewna, jak wygląda bateria AAA, zapytaj sprzedawcę.

 

Czy wasze produkty są bezpieczne?

Bezpieczeństwo i jakość naszych produktów jest naszym największym priorytetem.

Wibratory Smile Makers są produkowane w zgodzie z normami bezpieczeństwa dotychczas niespotykanymi w produkcji zabawek erotycznych.

 • Zdecydowaliśmy się spełniać te same standardy jakości i bezpieczeństwa, które są wykorzystywane dla elektroniki najwyższej klasy. Zgodnie z naszą wiedzą, żadne inne zabawki erotyczne nie spełniają tych standardów jakości i bezpieczeństwa. W związku z tym, nasze produkty nie są produkowane wraz z innymi zabawkami erotycznymi, ale wraz z jednymi z najbardziej znanych i cenionych marek elektroniki użytkowej.
 • Jesteśmy dumni z jakości naszej produkcji i z jej kontroli. Nasi wykwalifikowani dostawcy stosują te same kryteria, jakie używane są przez największych producentów produktów codziennego użytku. Każdy element jest dokładnie testowany pod wględem bezpieczeństwa, jakości i trwałości, zanim zostanie zaakcceptowany, jako część masażera Smile Makers. W dalszym ciągu produkcji, kolejne partie elementów są testowane. Również gotowy produkt przechodzi odpowiednie testy jakościowe.
 • Każdy masażer Smile Makers jest wodoodporny i wykonany z silikonu przyjaznego dla ludzkiego ciała, zatwierdzonego przez US Food and Drug Administration. Nasz silikon pozyskujemy od tego samego dostawcy, co jeden z największych producentów sprzętu medycznego na świecie. Ani nasze produkty, ani żadne elementy naszych opakowań nie zawierają ftalanów.
 • Nasze produkty są niezależnie testowane i certyfikowane zgodnie z przepisami regionalnymi. Na przykład w przypadku sprzedaży w Unii Europejskiej nasze produkty zostały niezależnie przetestowane i certyfikowane znakiem CE zgodnie z dyrektywą europejską EMC (2004/108/WE).
 • Smile Makers stosuje się również do dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych (RoHS).

Nasze lubrykanty są najbezpieczniejszymi lubrykantami dla Twojego ciała

 • Po pierwsze, nie zawierają one parabenów i są bezzapachowe.
 • Po drugie, stosujemy wyłącznie składniki najwyższej czystości na poziomie klasy farmaceutycznej. Oznacza to, że nasze lubrykanty są tak bezpieczne dla Twojego organizmu, jak produkty używane w szpitalach.
 • Stosujemy jedynie 5 składników i mówimy o nich otwarcie:
  • Karbomer: środek zagęszczajacy, zmieniający lepkość produktu. Spełnia wymogi czystości wyznaczone przez Farmakopeę Stanów Zjednoczonych (USP), nie zawiera alergenów.
  • Sól potasowa kwasu lukrecjowego (DPG): DPG to naturalny ekstrakt z korzenia lukrecji. Regeneruje skórę i ma szczególnie korzystne działanie dla osób o skórze wrażliwej. Ma właściwości chroniące przed uczuciem pieczenia, usuwając świąd i ból. DPG znaleźć można w składzie najwyższej klasy kremów do twarzy, ale z tego, co wiemy, w żadnym lubrykancie.
  • Benzoesan sodu: To sól klasy farmaceutycznej, która jest środkiem konserwującym o szerokim działaniu. Stosowana jest zamiast parabenów. Lubrykanty innych marek często zawierają parabeny, uważane obecnie przez amerykańską agencję FDA za potencjalnie szkodliwe (rakotwórcze), albo fenoksyetanol, również budzący zastrzeżenia zarówno FDA, jak i Agencji Ochrony Środowiska.
  • Gliceryna rafinowana: jest to rozpuszczalny w wodzie syntetyk stosowany, w celu nadania lubrykantom efektu śliskości. Jest on stosowany w produktach do pielęgnacji skóry w celu zatrzymywania wilgoci na skórze.
  • Metylopropanodiol: Środek zwiększający rozpuszczalność, zapewniający wrażenie aksamitno-jedwabistego dotyku podczas stosowania i później. Naśladuje właściwości poślizgowe lubrykantów na bazie silikonu, ale ma znacznie bardziej naturalną konsystencję i można go stosować z osobistymi masażerami. To sprawia, że nasze lubrykanty mają większą śliskość i są bardziej jedwabiste niż inne dostępne lubrykanty na bazie wody.
 • Otrzymaliśmy certyfikat CE Mark 2A, co oznacza, że preparat, procesy produkcyjne i roszczenia zostały poddane przeglądowi przez niezależny organ Unii Europejskiej.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące bezpieczeństwa produktów Smile Makers, skontaktuj się z nami pod adresem customercare@ramblinbrands.com.

 

Czy płatności za pośrednictwem tej strony internetowej są bezpieczne?

Używamy platformy PayPal (zarówno Paypal, jak i Braintree), która jest uważana za jedną z najlepszych i najbardziej bezpiecznych w branży. Jest ona używana przez wiele największych sklepów internetowych na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji na temat bezpieczeństwa płatności online, prosimy odwiedzić stronę internetową PayPal i przeczytać zakładkę „Bezpieczeństwo”.

 

Jakie istnieją opcje płatności?

Możesz wybrać płatność za pomocą konta PayPal, jak również kartą Visa lub MasterCard. Nie wystawiamy faktur ani nie przyjmujemy przelewów bankowych.

 

Czy mogę płacić w innej walucie, niż wskazanej?

Na stronie podajemy ceny tylko w ograniczonej liczbie walut, jednak wystawca Twojej karty kredytowej lub debetowej może zaoferować Ci pobranie opłaty w innej walucie. Jeśli jest to możliwe i jeśli zdecydujesz się na zapłacenie w innej walucie niż jest wyświetlona na stronie, nie możemy zagwarantować Ci kursu wymiany waluty, ani tego, że cena w innej walucie będzie taka sama. Po więcej informacji, jak zarządzać płatnościami w walucie zagranicznej, skontaktuj się z wystawcą Twojej karty kredytowej/debetowej.

 

Czy istnieje dodatkowy podatek lub opłaty, które mogą wpłynąć na moją ostateczną cenę do zapłaty?

Kiedy kupujesz produkt na naszej stronie internetowej, kupujesz go od firmy Ramblin’ Brands Pte. Ltd., która jest zarejestrowana w Singapurze. Singapur nie pobiera podatku od sprzedaży, VATu, czy ceł przewozowych od naszych produktów, gdy są one sprzedawane do innych krajów. Jednak może się okazać, że twój kraj pochodzenia lub kraj, do którego chcesz, aby produkt został dostarczony, pobiera dodatkowe opłaty w postaci opłat przewozowych, ceł lub podatków od sprzedaży w zakresie produktów zakupionych za granicą. W związku z tym, że wysyłamy nasze produkty do krajów z całego świata, nie jesteśmy w stanie znać szczegółów dotyczących każdego kraju. My wysyłamy Ci produkt DDU (Delivery Duty Unpaid), a po szczegółowe informacje dotyczące ewentualnych dodatkowych opłat celnych skontaktuj się z lokalnymi władzami w Twoim kraju.

 

Jak długo zajmie dostarczenie mojego produktu?

Twój produkt jest wysyłany w ciągu dwóch dni roboczych od otrzymania zamówienia. Kiedy zamówienie zostanie wysłane, otrzymasz od nas wiadomość mailową z numerem przesyłki, co pomoże Ci w jej śledzeniu. Paczka dojdzie do Ciebie z naszego magazynu w Singapurze. Nasz partner logistyczny przekazuje przesyłkę do lokalnego serwisu pocztowego w Twoim kraju w celu powtórnej rejestracji, co pozwala nam na ciągłe śledzenie przesyłki, aż do Twojego domu. Należy liczyć 3 tygodnie na dostawę przesyłki, jednak w większości przypadków paczka dochodzi dużo szybciej.

Nasi partnerzy logistyczni kochają Smile Makers i zobowiązali się do jak najszybszej pracy, jednak nie są oni w stanie kontrolować, jak szybko pracują lokalne serwisy pocztowe. W większości przypadków wszystko przebiega bardzo płynnie. Jednak, jeśli nastąpi jakiekolwiek opóźnienie w dostawie paczki lub jeśli paczka nie została ponownie zarejestrowana w celu jej śledzenia, proszę skontaktuj się z nami pod adresem order@ramblinbrands.com , a my pomożemy Ci aż do dostarczenia przesyłki do Twoich rąk. Uwaga: śledzenie przesyłki nie jest dostępne przy dostawach do Australii.

 

W jaki sposób mogę śledzić realizację mojego zamówienia?

W każdej chwili będziesz mogła śledzić status Twojego zamówienia. Kiedy Twoja przesyłka zostanie wysłana, otrzymasz od nas automatyczną wiadomość mailową zawierającą link do śledzenia przesyłki. Wystarczy, że klikniesz w otrzymany link i dzięki temu będziesz mogła zobaczyć szczegóły podróży Twojego produktu Smile Makers do Twojego domu. W przypadku, gdy lokalny serwis pocztowy nie dokona ponownej rejestracji przesyłki i nie będzie możliwości jej śledzenia, skontaktuj się z nami pod adresem order@ramblinbrands.com a my pomożemy Ci w śledzeniu Twojego zamówienia aż do dostarczenia przesyłki do Twoich rąk. Uwaga: śledzenie przesyłki nie jest dostępne przy dostawach do Australii.

 

W jaki sposób otrzymam moje zamówienie?

Korzystamy z usług renomowanej globalnej firmy pocztowej, która dostarcza Twoje przesyłki za pośrednictwem lokalnych serwisów pocztowych w Twoim kraju; jeśli Twoja skrzynka pocztowa będzie wystarczających rozmiarów, paczka będzie czekać na Ciebie w skrzynce. Paczka będzie dyskretnie oznaczona, wskazując jedynie Twoje imię, nazwisko i adres adresata.

 

Jaka nazwa wyświetli się na wyciągu z mojej karrty kredytowej/debetowej?

Twoja karta kredytowa/debetowa będzie obciążona przez Ramblin’ Brands Limited, czyli firmę, która jest właścicielem marki Smile Makers oraz tej strony internetowej.

 

Jak są zapakowane produkty?

Nasze produkty pakowane są w dyskretny sposób. Na zewnętrz opakowania loga Smile Makers ani Rambin Brands nie są widoczne. Wewnątrz paczki, każdy z produktów zapakowany jest w pojedyncze opakowanie przetestowane pod względem stabilności.

 

Jeśli nie jestem zadowolona z mojego zakupu, czy mogę go zwrócić?

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Smile Maker, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni.

Wibratory i lubrykanty.

 • Jeśli produkt nie był otwarty, całkowity zwrot pieniędzy zostanie zrealizowany w takiej formie, w jakiej była płatność, zaraz po tym, jak produkt zostanie wysłany. Pamiętaj, że koszty przesyłki nie zostaną zwrócone.
 • Jeśli produkt był otwarty, ze względu na higienę, nie możemy przyjąć zwrotu, lecz otrzymasz bon zakupowy o wartości produktu do zrealizowania w sklepie online.

T-shirts.

 • Jeśli chcesz wymienić lub oddać t-shirt, musi być on w nienaruszonym stanie, z oryginalnymi metkami.

Tylko produkty kupione na smilemakerscollection.com mogą być zwrócone na smilemakerscollection.com . Jeśli jesteś niezadowolony z produktu kupionego gdzie indziej, proszę zwróć się do sklepu, w którym dokonałeś zakupu.

Uszkodzony produkt może być odesłany w ciągu 1 roku w celu zwrotu lub wymiany.

Koszty przesyłki zostaną zwrócone tylko w przypadku, gdy towar jest wadliwy lub w przypadku, gdy zwrot był spowodowany z naszej winy.

W celu zwrócenia Produktu do Smile Makers:

 • Musisz uzyskać wstępną zgodę naszego Biura Obsługi Klienta. który prześle Ci formularz zwrotu.
 • W celu otrzymania formularza zwrotu, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta pod adresem customercare@ramblinbrands.com.

Dostarcz dowód zakupu.

 • Po otrzymaniu formularza zwrotnego, zapakuj Produkt w opakowanie przewozowe i dołącz wypełniony formularz zwrotu ODDZIELNIE od uszkodzonego elementu. Upewnij się, że podałaś swój pełny adres wysyłki. Następnie wyślij swój wadliwy produkt na:

Ramblin’ Brands Ltd. c/o

Attn: Ding EePing, +65-6748 4484

ASENDIA SINGAPORE INTERNATIONAL PTE LTD

41 Changi South Ave 2

Singapore 486153

 

Dlaczego produkt nie zawiera baterii?

Baterie zaczynają tracić moc z chwilą, gdy zostały wyprodukowane. Gdybyśmy wcześniej zakupili baterie i umieścili je w opakowaniach, nie byłyby one nowe, z chwilą gdy by do Ciebie dotarły. Nie tylko zmniejszyłoby to liczbę godzin, podczas których mogłabyś używać masażera bez wymiany baterii, ale również zwiększyłoby to niepotrzebnie odpady baterii, co jest bardzo szkodliwe dla środowiska.

 

Dlaczego potrzebujecie moich danych osobistych?

Potrzebujemy Twoich danych osobistych, ponieważ wymaga tego firma kurierska w celu dostarczenia Twojej przesyłki. Gwarantujemy, że nie przekażemy tych informacji innym podmiotom zewnętrznych niezwiązanym z wysyłką Twojej przesyłki.  Informacje, które gromadzimy nie będą użyte do innych celów, niż do zapewnienia Ci możliwie najlepszej obsługi.